Uwaga!!!

Szanowni Państwo,
W związku z pojawiającymi się w różnych miejscach Łodzi osobami, które prowadzą zbiórkę pieniędzy na Polski Związek Głuchych, informujemy, że Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki NIE PROWADZI żadnych zbiórek publicznych na terenie miasta Łodzi ani w innych miejscowościach w Polsce.

Bardzo dziękujemy za Państwa uważność.

Słownik mimiczny

Jest już do nabycia "Słownik mimiczny".

"Słownik mimiczny dla głuchoniemych i osób z nimi styczność mających", najstarsza książka w Polsce na temat polskiego języka
migowego! Każdy, kto chce wiedzieć więcej o języku migowym, powinien ją mieć. Ponad 500 stron, ponad 5000 znaków dawnych i tych wciąż aktualnych.

Koszt książki 68,25 zł (z VAT). W celu nabycia podręcznika należy przesłać zamówienie e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Należy doliczyć koszty przesyłki w wysokości 14,70 zł (z VAT). (Koszt przesyłki zwiększa się proporcjonalnie do zamówionych publikacji: 3-5 szt. publikacji - 23,10 zł (z VAT), 6-8 szt. publikacji - 28,35 zł (z VAT), pow. 8 szt. publikacji - cena do uzgodnienia).

Przesyłka zostanie zrealizowana w terminie 7 dni od momentu odnotowania wpłaty na koncie.

Formularz zamówienia do pobrania: Zamowienie_SlownikMimiczny.doc