Uwaga!!!

Szanowni Państwo,
W związku z pojawiającymi się w różnych miejscach Łodzi osobami, które prowadzą zbiórkę pieniędzy na Polski Związek Głuchych, informujemy, że Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki NIE PROWADZI żadnych zbiórek publicznych na terenie miasta Łodzi ani w innych miejscowościach w Polsce.

Bardzo dziękujemy za Państwa uważność.

Program przeznaczony jest dla osób rozpoczynających naukę języka migowego z naciskiem na słownictwo związane ze świadczeniem usług administracji publicznej.

Kurs trwa 60 godz. dydaktycznych (1,5-2 miesięcy) - grupy do ustalenia

Koszt kursu  od osoby 850 zł.

Program dla pracowników administracji jest programem nowatorskim, który został stworzony z myślą o osobach wykonujących tego rodzaju pracę w celu lepszego rozumienia klientów głuchych i nawiązania z nimi komunikacji. Program skonstruowany został przez autorów tak aby osoba nieznająca języka migowego mogła w łatwy i przystępny sposób opanować wiedzę teoretyczną z zakresu niepełnosprawności słuchu, sposobach komunikacji z osobami niesłyszącymi oraz opanować umiejętność porozumiewania się w zakres, której wchodzi znajomość alfabetu palcowego, liczebników głównych oraz około 400 znaków ideograficznych z naciskiem na słownictwo związane ze świadczeniem usług administracji publicznej.