O Deaf Work

Agencja Zatrudnienia Deaf Work powstała po to, aby efektywnie wspierać osoby głuche i słabosłyszące w znalezieniu zatrudnienia.

Naszym celem jest także edukowanie, zachęcanie i wspieranie pracodawców którzy są gotowi lub dopiero planują zatrudnienie osób z niepełnosprawnością słuchu.

Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi. Nasi klienci to zarówno międzynarodowe korporacje jak i lokalni przedsiębiorcy.

Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki od lat działa na rzecz aktywizacji zawodowej osób głuchych i słabosłyszących. Efektem doświadczeń zdobytych w tym obszarze aktywności naszej organizacji jest kompleksowy model pracy mający na celu znalezienie i utrzymanie zatrudnienia przez osoby głuche realizowany w sposób ciągły od 2010 roku min. w projektach pod nazwą 4 kroki i projektach międzynarodowych.

Nasza oferta

Jeśli jesteś osobą głuchą lub słabosłyszącą możesz w naszej Agencji:

  • Porozmawiać z doradcą zawodowym który zna PJM i pomoże Ci zdecydować jakiej pracy szukać i w jakim kierunku zawodowym się rozwijać;
  • Skorzystać z usług pośrednika pracy który pomoże Ci znaleźć interesującą ofertę pracy;
  • Wziąć udział w realizowanych przez Polski Związek Głuchych projektach aktywizacji zawodowej finansowanych z środków Unii Europejskiej;

Więcej informacji znajdziesz w zakładce tutaj: zakładka „dla głuchych”.

Jeśli jesteś pracodawcą i chcesz zatrudnić osoby głuche lub słabosłyszące otrzymasz od naszej Agencji:

  • Dostęp do wiedzy eksperckiej związanej z zatrudnieniem osób z niepełnosprawnością słuchu;
  • Możliwość korzystania ze specjalistycznych usług rekrutacyjnych;
  • Wsparcie przez cały okres zatrudnienia pracowników głuchych i słabosłyszących (tłumacz języka migowego, usługa Wideotłumacz, poradnictwo, trener pracy, audyt i dostosowanie miejsca pracy, itp.)

Więcej informacji znajdziesz tutaj: zakładka „dla pracodawców”.

Kontakt do nas:

Specjalistka do spraw rynku pracy Magdalena Grabowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

787 221 842

Magda Grabowska

Agencja Zatrudnienia Deaf Work

Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki.
ul. Nawrot 94/96
90-149 Łódź

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

577 055 067

facebook.com/PZGLodz